دپارتمان زبان انگلیسی

 
   دوره های زبان انگلیسی


      دوره های آموزش زبان انگلیسی به صورت عادی و فشرده، با بهترین امکانات و توسط بهترین اساتید برگزار می شوند. برای تدریس زبان انگلیسی همواره جدیدترین و بهترین سیستم های آموزشی مورد استفاده قرار می گیرد تا فرایند یادگیری زبان به روز و مفیدتر باشد. در این مرکز دوره های زبان انگلیسی برای خردسالان، کودکان و نوجوانان نیز برگزار
می گردد. در این کلاس ها از جدیدترین منابع آموزشی و هترین اساتید آموزش دیده استفاده می شود و محیط کاس ها بسیار شاد و انگیزشی می باشند تا یادگیری زبان برای این
گروه های سنی جذاب و گیرا باشد و از یادگیری زبان خسته نشوند. 


   کلاس های ترمیک: 3 روز در هفته (هر ترم 16 جلسه 90 دقیقه ای)

   کلاس های فشرده: 3 روز در هفته (هر ترم 12 جلسه 90 دقیقه ای)

   کلاس های فشرده آخر هفته: 2 روز در هفته (هر ترم 12 جلسه 3 ساعته)

   کلاس های آیلتس: 3 روز در هفته ( 20 جلسه 90 دقیقه ای)

  

  

معرفی کتاب های (course book) مرکز زبان دی  کتاب های بزرگسالان


 

    کتابهای Four Corners برای آموزش بزرگسالان و برای یادگیری آسان و با کاربرد میباشند. این مجموعه بر روی همه مهارت های زبانی تاکید دارد و مانند برخی کتاب های دیگر تنها بر یکی ازمهارت ها تمرکز ندارد . لغات و گرامر در این کتابها به صورت بسیار ساده آموزش داده خواهند شد . در این مجموعه سعی شده تا به زبان آموزان اعتماد به نفس کافی جهت استفاده از زبان داده شود . هر درس در این مجموعه بخش های متنوعی دارد که با یک برنامه ریزی بسیار مناسب زبان آموز را قدم به قدم با مفاهیم مختلف زبانی آشنا می سازد . گفتنی است که نویسنده کتاب آقای Jack C Richardsمیباشد که قبلا نیز کتابهای موفق interchange را تالیف نموده که ، کماکان نیز در برخی موسسات تدریس میشود.
    سری کتاب­های Top Notch برای آموزش زبان انگلیسی، بار اول در سال 2006 میلادی توسط انتشارات پیرسون لانگمن به چاپ رسید. این سری شامل 4 کتاب است که زبان آموزان را از سطح A1 به سطح B1 می­رساند. نویسندگان این سری کتاب­ها جٌن سَسلو و آلن آشر هستند. خانم سَسلو نویسنده کتاب­های متعددی برای نوجوانان و جوانان است. او زبان انگلیسی را در تمام سطوح، در آمریکا و کشورهای آمریکای جنوبی درس داده است. وی بیش از سی سال است که برای معلمان زبان­های خارجی کارگاه­های آموزشی برگزار می­کند و روش­های تدریس را به آنان می­آموزد. آقای آشر نیز سال­ها زبان انگلیسی تدریس کرده است، و روش­های تدریس را به معلمان آموخته است. او برنامه­ ریز، مشاور و نویسنده چندین سری از کتاب­های آموزش زبان انگلیسی بوده است. او همچنین وسایل کمک آموزشی فراوانی را برای فراگیران زبان انگلیسی در سنین مختلف طراحی و آماده کرده است. وی کتاب­های مختلفی برای نوجوانان و جوانان نوشته است، و دوره­های آموزشی آنلاین مختلفی برای معلمان برگزار کرده است. در کتاب­های Top Notch سعی شده تا به تمام مهارت­های زبان اعم از خواندن، نوشتن، گوش کردن و صحبت کردن پرداخته شود. اما، آنچه شاید بیش از همه مورد توجه قرار گرفته است مهارت گوش کردن و صحبت کردن است. تمرین­های کار محور و واقعی این کتاب زبان­آموز را در موقعیت­های کاربردی مختلفی قرار می­دهد که به او کمک می­کند راجع به مسائل مختلف صحبت کند.


   مجموعه American English File (امریکن انگلیش فایل) مجموعه ای شش سطحی است که توسط انتشارات آکسفورد به چاپ رسیده است. این مجموعه یکی از بهترین مجموعه هایی است که برای آموزش انگلیسی آمریکایی به بزرگسالان تاکنون منتشر شده است. مجموعه حاضر در بسیاری از موسسات آموزش زبان در کشور استفاده می شود. هر کتاب از مجموعه امریکن انگلیش فایل دارای بین 10 تا 12 درس می باشد که در هر درس بیشترین تمرکز روی سه بخش گرامر، واژگان و تلفظ معطوف شده است. یکی از مهمترین نقاط قوت این مجموعه این است که برای تقویت مهارت گفتاری (مکالمه) بسیار مناسب می باشد، هر چند این مجموعه به سه مهارت دیگر (مهارت های شنیداری، نوشتاری و درک مطلب) نیز می پردازد.


 کتاب های نوجوانان


 
مجموعه تین 2 تین توسط یکی از معتبر ترین انتشارات زبانی یعنی آکسفورد تهیه شده است. در این مجموعه چهار کتاب با سطوح مختلف وجود دارد. در حقیقت این کتاب ها بیشتر مناسب زبان آموزان نوجوان و جوان است و مطالب موجود در آن نیز به همین ترتیب طرح و تهیه شده است. مطالب موجود در این مجموعه به عنوان منبع مناسبی جهت آموزش زبان انگلیسی به نوجوانان است.

 

کتاب های کودکان

Super Minds مجموعه ای هفت سطحی از انتشارات کمبریج است که برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان طراحی و تنظیم گردیده است. سری کتاب های Super Minds را می توان یکی از کاملترین و موفق ترین کتاب های آموزش زبان برای این رده سنی دانست. هر یک از سطوح این مجموعه از 10 درس تشکیل می شود که هر درس در 12 صفحه با تصاویر رنگی و آیتم های جذاب سعی در آموزش به بهترین شکل را خواهد داشت. مولفین کتاب ها را با استفاده از به روزترین تکنیک های آموزشی منطبق با استانداردهای جهانی آموزش کودکان، کلیه دروس را در بخشهای گوناگون به صورت شعر،داستان، خلاقیت و تفکر، انگلیسی در مدرسه، مهارتها، هنر و در قسمت پایانی، دوره کامل بخشهای آموزش داده شده، ارائه داده اند. این بسته آموزشی با قابلیت انعطاف بالایی که دارد توانایی انطباق با انواع فضاها و نیازهای آموزشی را دارا بوده و هیجان و شادی لازم را به کلاس خواهد داد.


 

 کتابهای خردسالان
مجموعه Super Safari مجموعه ای سه سطحی است که توسط انتشارات کمبریج برای کودکان 4 تا 7 سال به چاپ رسیده اند. این مجموعه سعی می کند زبان انگلیسی را از طریق داستان، آواز و بازی به زبان آموزان خردسال آموزش دهد. از این مجموعه در خیلی از آموزشگاه ها قبل از مجموعه Super Minds استفاده می شود.